Вночі ворог атакував енергетичний об'єкт ДТЕК на Одещині: тривають відновлювальні роботи

Вночі ворог атакував енергетичний об'єкт ДТЕК на Одещині: тривають відновлювальні роботи


У ніч на 26 червня російські війська вчергове завдали удару по об'єкту критичної інфраструктури Одеського регіону, який належить компанії ДТЕК. Про це повідомили в пресслужбі енергохолдингу.


Внаслідок ворожого обстрілу обладнання зазнало пошкоджень, що призвело до перебоїв із ліплеpostачанням у деяких районах. В компанії наголошують, що ліквідація наслідків атаки та ремонтні роботи потребують певного часу через масштаб руйнувань.


Енергетики спільно з екстреними службами вже працюють на місці влучання. Фахівці роблять усе можливе, аби оперативно стабілізувати ситуацію та якнайшвидше повернути світло в оселі всіх мешканців області.

Больше по темам: Новости