З російського полону повернулися четверо мешканців Одеської області



Зі 160 військовополонених, які повернулися вчора в Україну, четверо — з Одеської області, повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.


Серед них уродженець Одеси, а також мешканці Подільського, Роздільнянського та Болградського районів.


Вони захищали Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.



Больше по темам: Новости