На Одещині під час небезпечної поїздки загинув 21-річний хлопець



Поліцейські розслідують обставини ДТП у Білгород-Дністровському районі, в якій загинув пасажи. Подія сталася вчора, 27 червня, ввечері в селі Шабо, повідомляє пресслужба ГУНП.


Попередньо слідчі встановили, що 35-річна жінка керувала легковиком BMW, в якому перебувало п'ять пасажирів. Під час руху двоє молодиків, що перебували позаду на пасажирських сидіннях, через вікна перелізли на дах автомобіля. Один з них, 21-річний, втративши рівновагу, впав на проїжджу частину та отримав тілесні ушкодження.


У кареті швидкої допомоги на шляху до лікарні він, на жаль, помер.




Водійка та інші пасажири легковика не постраждали. Керманичку перевірили на стан сп’яніння — вона була твереза.

Больше по темам: Новости