Водію Nissan, якого затримали після смертельної ДТП на трасі «Одеса – Мелітополь – Новоазовськ», повідомили про підозру



Водію Nissan Murano повідомили про підозру в порушенні Правил дорожнього руху, що, за версією слідства, спричинило загибель 12 людей та травмування ще 6 осіб. Про це повідомили Миколаївська обласна прокуратура та поліція області.


Трагедія сталася 4 липня 2026 року близько 07:42 на трасі М-14 «Одеса – Мелітополь – Новоазовськ», поблизу перехрестя з дорогою на село Щасливе Миколаївського району.


За даними слідства, 45-річний житель іншого регіону їхав Nissan Murano у напрямку з Одеси до Миколаєва. Попри щільний рух, водій розпочав обгін автомобіля, що рухався попереду, та виїхав на зустрічну смугу, не переконавшись у безпечності маневру.

Больше по темам: Новости