РУС ENG
Odessa Times » Новости » Суд над першим військовим рф за вбивство цивільного – окупант визнав провину
Все новости

Суд над першим військовим рф за вбивство цивільного – окупант визнав провину


У Солом’янському районному суді Києва триває суд над першим військовим рф за вбивство цивільного на Сумщині. Обвинувачуваний Вадим Шишимарін повністю визнав провину.


На судовому засіданні прокурор зачитав короткий обвинувальний акт. Шишимарін підтвердив, що визнає вину повністю. Він також заявив, що готовий дати свідчення у справі. Йому загрожує від 10 років до довічного ув’язнення.

' alt="">

21-річний командир відділення Вадим перетнув кордон на Сумщину, а потім робив супровід колони з пораненими до рф. Дорогою їх розбили українські захисники. Вадим з колегами «віджали» 2 легкові автомобілі у звичайних українців. Ворожий загарбник впритул випустив чергу в цивільного, який мав нещастя потрапити на очі окупантам. Єдиною провиною українця було те, що розмовляв у цей час по телефону.
«Мне приказали выстрелить – я выстрелил в него одну очередь. Он упал, а мы поехали дальше», – цинічно розповідає Вадим.

' alt="">

 
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Новости
В Одесі покажуть комедію «Ревізор» за Гоголем з відомими київськими акторами
В Одессе состоится вечер современной украинской поэзии
Украинский театр возобновляет спектакль Урывского «Женитьба» по произведению Гоголя
В одесском сквере Гамова откроют Рождественскую ярмарку
В Одессе состоится фестиваль «Два дня и две ночи новой музыки» – вход свободный в честь праздника Независимости
Лучшее за неделю
Фото и видео
В ВМС показали, как уничтожили бомбу, которую россияне скинули в море (видео)
Земля треснула: под Одессой произошел масштабный оползень в море (видео)
На одесских пляжах уже открывают сезон отдыха (фото)
Талантливые юные пианисты выступили в Одесской филармонии (фото)
Над Одессой заметили стаю пеликанов (видео)