РУС ENG
Odessa Times » Новости » Бухгалтер комунального підприємства з Одеської області переплатила понад 622 тисячі гривень під час закупівлі автомобілів
Все новости

Бухгалтер комунального підприємства з Одеської області переплатила понад 622 тисячі гривень під час закупівлі автомобілів



Одеські поліцейські повідомили про підозру головній бухгалтерці з Болградського району. 32-річній фігурантці інкримінують службову недбалість, повідомляє пресслужба ГУНП.


За даними слідства, головна бухгалтерка – уповноважена особа з питань проведення публічних закупівель одного з комунальних підприємств Болградського району, яке надає послуги з централізованого водопостачання населенню, уклала договір із підприємством на придбання вживаного автомобіля «Mercedes-Benz Sprinter» вартістю 1 300 000 грн, яка виявилася значно вищою за ринкову.


Під час проведення закупівлі посадовиця не вивчила вартість товару на ринку і не забезпечила дотримання принципів максимальної економії та ефективності використання бюджетних коштів. Унаслідок неналежного виконання нею службових обов’язків у грудні 2025 року постачальнику було безпідставно перераховано кошти в сумі, що перевищувала ринкову вартість автомобіля на 622 180,09 грн.


У межах розпочатого поліцейськими кримінального провадження слідчі провели низку обшуків, за результатами яких вилучили документацію та інші докази.




Вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Новости
В Одесі покажуть комедію «Ревізор» за Гоголем з відомими київськими акторами
В Одессе состоится вечер современной украинской поэзии
Украинский театр возобновляет спектакль Урывского «Женитьба» по произведению Гоголя
В одесском сквере Гамова откроют Рождественскую ярмарку
В Одессе состоится фестиваль «Два дня и две ночи новой музыки» – вход свободный в честь праздника Независимости
Лучшее за неделю
Фото и видео
В Одессе на пляже возродили празднование Ивана Купалы (фото)
Москва в огне – самая масштабная атака по столице агрессора (фото)
Феи, драконы, магические кошки и десятки тысяч огней: в Одессе откроют масштабный «Парк фонарей»
В Одессе состоялся фестиваль итальянской культуры (фото)
Россия атаковала Одессу двумя волнами дронов: повреждены жилые дома (фото)