РУС ENG
» » » Дім Блещунова відкриває виставку легендарного живописця Івана Логвіна
Все новости

Дім Блещунова відкриває виставку легендарного живописця Івана Логвіна


26 липня в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О. В. Блещунова відкривається виставка живопису Івана Логвіна (1923-1996) — талановитого митця і педагога, легенди одеського живопису. Він, без сумніву, вважається одним з найбільш вражаючих колористів, що творили у другій половині ХХ століття в Одесі.


Завдяки підтримці Галини Логвін і у співпраці з колекціонером Євгеном Щербиною музей представить пейзажі, натюрморти і портрети у техніці олійного живопису, акварелі і пастелі різних періодів творчості. Деякі з творів глядач побачить вперше.
Музейники кажуть, що для глядачів ця виставка, перш за все, цікава високою якістю живопису. “Роботи Івана Логвина неймовірно гарні у колористичному плані. Це той справжній, високопрофесійний живопис, від погляду на який немов спадає з очей полуда, і бачиш колір в його повній силі”, — ділиться завідуюча виставками Дому Блещунова Марія Апрятова.

Трепетні коливання колірних поєднань, посилені темпераментним пастозним мазком, який є характерним для техніки автора, — цей живопис обов’язково треба побачити. Всіх прихильників мистецтва і тих, хто хоче в ньому розібратися, ми запрошуємо ознайомитись з творчістю Івана Логвіна. Виставку можна побачити протягом місяця у комунікативно-виставковому просторі музею “Квартира № 6”.


Заходи, що відбудуться у рамках виставки:
Щовівторка та щочетверга — сеанси Slow Art з екскурсією по виставці з медіатором Марією Апрятовою.
Вчимося дивитися твори мистецтва, записуємо та малюємо свої спостереження в Visual Diary /Сторінка музейного скетчбука (з 15:30 – 16:30)
1 серпня — зустріч з Галиною Логвин, дружиною художника (час уточнюється).
Ексклюзивний недільний вечір в музеї на Drink and Draw Odessa — малюємо натуру у дворику музею з відвідуванням виставки і келихом вина (стежимо за оновленнями дат заходів спільноти Drink and Draw Odessa).

 
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Анонс
В МСИО покажут проект арт-вивисекции
В Одесском ТЮЗе – сказочная премьера с трещетками и барабаном (фото)
В Одесской библиотеке готовят экскурсию Моцарта в современном Нью-Йорке
Особо Женатыи Таксист опять таксует в Одессе
В Пассаже завтра состоится показ мод, выставка и лекторий об Одессе
Лучшее за неделю
Фото и видео
Разрушения улицы Балковской после потопа (фото)
В центре Одессы стена рухнула на автомобили (фото)
Как Зелёный театр отметил 85-летие (фото)
На юге Одесской области прошли антитеррористические учения (фото)
Очередной акт вандализма в Одессе (фото)