РУС ENG
» » Ветерани можуть здобути професію за ваучером та скористатися грантовими програмами
Все новости

Ветерани можуть здобути професію за ваучером та скористатися грантовими програмамиПитання інтеграції ветеранів у цивільне життя є одним із ключових для держави.


Ветеранам, які мають бажання отримати нову, більш затребувану на ринку праці спеціальність, пропонують навчання за рахунок держави, в тому числі за допомогою отримання ваучера за сприяння державної служби зайнятості.


Про це повідомили в Одеській міськраді.Ветерани можуть здобути професію за ваучером та скористатися грантовими програмами

З питань отримання ваучера звертатися до Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості (вул. Генерала Петрова, 22-В, тел.: (048) 705 50 21) та  Суворовського управління Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості (просп. Добровольського, 145-А, тел.: (048) 705 16 36).


Також з квітня Уряд анонсує нові програми, які сприятимуть конкурентоспроможності ветеранів на ринку праці.


Так, ветерани, що мають бажання зайнятися підприємницькою діяльністю, зможуть скористатися програмою надання грантів на власну справу для другого з подружжя ветеранів - до 500 тис. грн і для групи ветеранів - до 1 млн грн.


Ветерани, що матимуть бажання опанувати сучасні технології, зможуть отримати грант до 30 тис. на навчання в сфері ІТ (грантова програма «Старт в ІТ», детальніше – за 

).

Крім того, продовжує діяти програма з 

ветеранів війни та членів їхніх сімей.

Професійна адаптація – заходи, спрямовані на здобуття, відновлення та удосконалення професійних знань, умінь та навичок шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше ступеня (рівня) освіти, підвищення професійної мобільності та конкурентоспроможності на ринку праці, забезпечення продуктивної зайнятості.


Цьогоріч, як і в попередні роки, найбільшим попитом серед ветеранів та членів їхніх родин користується навчання за такими професіями, спеціальностями та напрямками: водолаз, водій, кондитер, масажист, перукар-модельєр, молодша медична сестра тощо.


Серед дітей ветеранів найбільш затребувані мовні або комп’ютерні курси.


Для отримання детальнішої інформації з питань направлення на професійну адаптацію можна звернутись до Управління у справах ветеранів Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради за адресою: вул. Косовська 2-Д, Центр інтегрованих соціальних послуг, телефони: (048) 705 93 85, (048) 705 18 40.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Новости
В МСИО покажут проект арт-вивисекции
В Одесском ТЮЗе – сказочная премьера с трещетками и барабаном (фото)
В Одесской библиотеке готовят экскурсию Моцарта в современном Нью-Йорке
Особо Женатыи Таксист опять таксует в Одессе
В Пассаже завтра состоится показ мод, выставка и лекторий об Одессе
Лучшее за неделю
Фото и видео
В Одесской области горел лицей (фото)
В Одессе сильный дождь затопил улицы (видео)
16-летняя пьяная одесситка без спроса взяла авто родственников и попала в ДТП (видео)
Учні та військові в Україні отримали комп’ютерну техніку з Болгарії (фото)
В Одесі болгари відзначали День слов’янської писемності (фото)