РУС ENG
» » В одеській галереї #oreshek відкрилася персональна виставка Дарії Наквакіної
Все новости

В одеській галереї #oreshek відкрилася персональна виставка Дарії Наквакіної30 листопада в майстерні галереї #oreshek , яка на Вул.Буніна 12 відкрилася персональна виставка абстрактного живопису Дарії Наквакіної "Дім сонця і луни".


Наш кореспондент теж відвідав це маленьке свято яскравого та теплого заходу.
Роботи одразу вражають своїм натиском. Ти одразу опиняєшся у полоні. Вони огортають свідомість коконом, але не таким, що робить павук спіймавши у свої тенета здобич, а коконом, у якому гусінь перетворюється на метелика.  Спочатку свідомість викручується до запаморочення і складається враження ніби не вистачає кисню. Але він є і глибокий вдих тобі про це нагадує і саме у цей момент ти розумієш, що кокон, яким тебе огорнуло, це портал у інший вимір. Не казковий вимір, навіть не науково-фантастичний вимір, а абсолютно реальний квантовий вимір. Ти стрибаєш у ту площину Всесвіту, де атоми лишають трек, де хаос породжує порядок, де руйнування матерії породжує іншу матерію – світло. От ти і дивишся на початок часів.
Кожна робота це безкінечність треків. Це квант світла  у кожному русі, у кожному напрямку. Чим світло відрізняється від темряви? Світло наповнює, воно торкається і ти це відсуваєш. Врешті решт, світло – це енергія. У Всесвіті багато загадок, але доцільно сказати про ту, що називається Вибух Наднової Зірки. Чому? А тому що кожна робота це зупинений у часі Вибух Наднової.Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Новости
В МСИО покажут проект арт-вивисекции
В Одесском ТЮЗе – сказочная премьера с трещетками и барабаном (фото)
В Одесской библиотеке готовят экскурсию Моцарта в современном Нью-Йорке
Особо Женатыи Таксист опять таксует в Одессе
В Пассаже завтра состоится показ мод, выставка и лекторий об Одессе
Лучшее за неделю
Фото и видео
Как выглядела Аркадия вечером в пятницу на второй день войны в 2022 году (фото)
ГУР и Воздушные Силы уничтожили еще один российский самолет-разведчик А-50У (видео)
В Одессе состоялась масштабная премьера рок-оперы про жизнь Иисуса Христа (фото)
Пограничники Одесчины уничтожили три ударных дрона рашистов (видео)
В Одесском оперном театре гигантскую люстру опустили в зал (фото)