РУС ENG
» » В Одесі відбувся ІТ захід «Fresh AIR» для молоді та студентів
Все новости

В Одесі відбувся ІТ захід «Fresh AIR» для молоді та студентівВ Одесі відбувся ІТ захід «Fresh AIR», що зібрав кращих студентів та випускників шкіл регіону, які вміють створювати веб-сайти, чат-боти та мобільні застосунки.


Впродовж заходу команди виконували завдання по розробці соціально-направлених цифрових продуктів, які презентували для журі по завершенню.


Захід був організований Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Національного університету «Одеська політехніка», який очолює кандидат технічних наук Михайло Лобачев і співпраці з благодійним фондом очільника молодіжки «Батьківщини» Одещини «Шляхетна справа» Сергієм Шутовим та організацією Odesa IT Family, що об’єднує представників ІТ сфери південного регіону.


На урочисте закриття заходу та нагородження переможців був запрошений перший заступник голови Одеської облради, очільник «Батьківщини» Одещини Олег Радковський.


«Сьогодні ми вчергове пересвідчились і високій якості української освіти та талановитості нашої молоді. Учасники «Fresh AIR» показали високу технічну майстерність та творчий підхід до завдань, а соціальна направленість розробок демонструє відповідальність та єдність нашого підростаючого покоління. Мені дуже приємно, що Україна має таку молодь, якою ми без перебільшення – пишаємось», — зазначив у вітальному слову Олег Радковський.
Найкращі команди «Fresh AIR» отримали за свої розробки призи та подарунки.


«Fresh AIR»  — це хакатон, присвячений розробці креативних застосунків соціального напрямку. Загалом такі заходи проводяться по всьому світу з початку 2000-х років, та збирають кращих ІТ-спеціалістів з різних галузей розробки програмного забезпечення, які спільно у командах вирішують поставлені завдання. 
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Новости
В МСИО покажут проект арт-вивисекции
В Одесском ТЮЗе – сказочная премьера с трещетками и барабаном (фото)
В Одесской библиотеке готовят экскурсию Моцарта в современном Нью-Йорке
Особо Женатыи Таксист опять таксует в Одессе
В Пассаже завтра состоится показ мод, выставка и лекторий об Одессе
Лучшее за неделю
Фото и видео
В Одессе молодежь отпраздновала День вышиванки (фото)
В Одессе открылась масштабная выставка, посвященная морю (фото)
В одесской Кирхе открылась весенняя пасхальная ярмарка (фото)
Огненное небо над Одессой впечатлило горожан (фото)
Зенитчики одесской бригады морской пехоты сбили российский разведывательный дрон SuperСam (видео)