РУС ENG
» » Олег Радковський зустрівся з головою міста Рені
Все новости

Олег Радковський зустрівся з головою міста РеніВ рамках робочого візиту до півдня Одеської області перший заступник голови Одеської облради, керівник партії «Батьківщина» на Одещині Олег Радковський відвідав з колегами Ренійську громаду та зустрівся з міським головою Ігорем Плєховим.


Під час зустрічі, в якій також прийняли участь депутат Ізмаїльської райради, керівник партосередку району Ігор Лиманський, перша заступниця голови партосередку району, депутатка райради Алєт Усамова, член виконкому і багаторічна керівниця «Батьківщини» міста Рені Марія Трофименко та голова партійної молодіжки області Сергій Шутов, політики обговорили ряд питань життєдіяльності громади та допомогу переселенцям, що проживають в ній.
«Розуміючи важливість допомоги людям, які через війну були змушені покинути свої домівки, ми привезли в Рені продуктові набори від БФ «Шляхетна справа», члена нашої партійної команди Сергія Шутова. Також обговорили з міським головою Рені Ігорем Плєховим взаємодію в гуманітарному напрямку, адже допомога людям потрібна постійно», - розповів Олег Радковський.


Варто зазначити, що керівниця партосередку «Батьківщини» в громаді, Марія Трофименко разом з командою, за постійної та активної підтримки Алєт Усамової, співпрацює з іноземними благодійними організаціями для допомоги ВПО та малозабезпеченим сім’ям.


Окрім того, Олег Радковський зустрівся з партактивом громади.


«Наша команда в Рені допомагає волонтерському центру, підтримує інтеграцію переселенців в нове суспільство і ця робота є дуже важливою. Марія Миколаївна та Алєт Усамова є тими професіоналами, котрі чітко розуміють як саме побудувати процес роботи, аби отримати максимальний результат», - зазначив Олег Радковський.
На завершення візиту до Ренійської громади політики особисто передали допомогу переселенцям та багаторічним членам партії.


Команда «Батьківщини» Одещини працює в гуманітарному напрямку з перших днів повномасштабної війни, бо саме єднання та взаємодопомога допомагають Україні перемагати ворога.


 


 

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Новости
В МСИО покажут проект арт-вивисекции
В Одесском ТЮЗе – сказочная премьера с трещетками и барабаном (фото)
В Одесской библиотеке готовят экскурсию Моцарта в современном Нью-Йорке
Особо Женатыи Таксист опять таксует в Одессе
В Пассаже завтра состоится показ мод, выставка и лекторий об Одессе
Лучшее за неделю
Фото и видео
Как выглядела Аркадия вечером в пятницу на второй день войны в 2022 году (фото)
ГУР и Воздушные Силы уничтожили еще один российский самолет-разведчик А-50У (видео)
В Одессе состоялась масштабная премьера рок-оперы про жизнь Иисуса Христа (фото)
Пограничники Одесчины уничтожили три ударных дрона рашистов (видео)
В Одесском оперном театре гигантскую люстру опустили в зал (фото)