РУС ENG
Odessa Times » Новости » Юлія Тимошенко подала в НАБУ заяву про злочин
Все новости

Юлія Тимошенко подала в НАБУ заяву про злочин



Лідерка «Батьківщини» вбачає ознаки кримінального правопорушення в діях Фонду державного майна України, який виставив на приватизацію діюче й прибуткове підприємство «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК), чим ставить під загрозу обороноздатність країни під час військової агресії.


У своїй заяві Юлія Тимошенко зазначає, що ОГХК є найбільшим виробником титанових і цирконієвих руд в Європі, а чистий прибуток компанії за І півріччя 2024 року склав понад 61,6 мільйона гривень. До того ж титан широко використовується у виробництві техніки військового призначення. За її словами, продаж цього стратегічно важливого підприємства без проведення торгів за заниженою ціною компанії з Азербайджану – черговий доказ здачі суверенітету чинною владою.


«Посадовими особами Фонду державного майна України, усупереч економічним та безпековим інтересам України, було вчинено дії з приватизації працюючого та ліквідного підприємства, що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави, за заниженою ціною, у період військової агресії росії, що призвело, у зв’язку із військовими ризиками до відсутності конкуренції серед інвесторів», – йдеться у заяві лідерки «Батьківщини».


Враховуючи наявність у діях посадових осіб Фонду державного майна України складу кримінальних правопорушень, Юлія Тимошенко наполягає на внесенні заяви до ЄРДР та проведенні досудового розслідування за викладеними в ній фактами.



Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Новости
В Одесі покажуть комедію «Ревізор» за Гоголем з відомими київськими акторами
В Одессе состоится вечер современной украинской поэзии
Украинский театр возобновляет спектакль Урывского «Женитьба» по произведению Гоголя
В одесском сквере Гамова откроют Рождественскую ярмарку
В Одессе состоится фестиваль «Два дня и две ночи новой музыки» – вход свободный в честь праздника Независимости
Лучшее за неделю
Фото и видео
Над Одессой заметили стаю пеликанов (видео)
В Одесі відбувся хакатон «Fresh AIR 2025» для молоді з ІТ-сфери
Лавров заявил, что Одессу «строили Потемкин и другие русские» (видео)
В Херсоне рашисты атаковали эвакуационный автомобиль, в котором ехали мирные жители (видео)
В одесском марафоне приняли участие ветераны с травмами и ампутацией (фото)