РУС ENG
Odessa Times » Новости » В Одесі після капремонту відкрили бювет на проспекті Князя Ярослава Мудрого
Все новости

В Одесі після капремонту відкрили бювет на проспекті Князя Ярослава Мудрого



1 січня в Одесі після капітального ремонту відновив роботу бюветний комплекс на проспекті Князя Ярослава Мудрого.


Про це повідомили в Одеській міській раді.


У межах ремонту фахівці КП "Сервісний центр" облаштували нову покрівлю та підлогу, виконали декоративне оштукатурення фасадів, оновили каналізаційну систему й вентиляцію, а також зачистили та пофарбували металокаркасні конструкції.


Окремо провели роботи, що змінили зовнішній вигляд комплексу. Зокрема: встановили тентове покриття для захисту від опадів і сонця, облаштували зону видачі з чотирма кранами з декоративною плиткою, оновили підходи з плитковим покриттям і тактильною плиткою, а також додали освітлення для користування у темну пору доби.


Бювет працює у звичному режимі — щодня з 08:00 до 20:00. У міськраді зазначили, що якість питної води відповідає санітарним нормам і перебуває під постійним контролем.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Новости
В Одесі покажуть комедію «Ревізор» за Гоголем з відомими київськими акторами
В Одессе состоится вечер современной украинской поэзии
Украинский театр возобновляет спектакль Урывского «Женитьба» по произведению Гоголя
В одесском сквере Гамова откроют Рождественскую ярмарку
В Одессе состоится фестиваль «Два дня и две ночи новой музыки» – вход свободный в честь праздника Независимости
Лучшее за неделю
Фото и видео
Холодомор в Одессе: мобильные пункты обогрева посетило более 3000 человек (фото)
Одесский ЖК «Чудо-город» приходит в себя после атаки российскими дронами-камикадзе (фото)
Россия массированно атаковала Одессу – повреждены десятки домов (фото)
Труханов торжествует – его выпустили из-под ареста (видео)
В Одессе ухилянта жестко бусифицировали (видео)