
У ніч на 26 червня російські війська вчергове завдали удару по об'єкту критичної інфраструктури Одеського регіону, який належить компанії ДТЕК. Про це повідомили в пресслужбі енергохолдингу.
Внаслідок ворожого обстрілу обладнання зазнало пошкоджень, що призвело до перебоїв із ліплеpostачанням у деяких районах. В компанії наголошують, що ліквідація наслідків атаки та ремонтні роботи потребують певного часу через масштаб руйнувань.
Енергетики спільно з екстреними службами вже працюють на місці влучання. Фахівці роблять усе можливе, аби оперативно стабілізувати ситуацію та якнайшвидше повернути світло в оселі всіх мешканців області.
