РУС ENG
Odessa Times » Новости » Новости Одесской области » На яких водоймах Одещині заборонено плавати катерам та човнам
Все новости

На яких водоймах Одещині заборонено плавати катерам та човнам

Заборона діє на перебування маломірних суден та суден рибної промисловості на Малому Аджалицькому, Будацькому лиманах, південній частині Дністровського лиману (Шабо – Затока – Кароліно-Бугаз – Роксолани – Овідіополь), а також на озерах Сасик, Шагани, Алібей та Бурнас Одеської області.
Про це повідомили у прес-службі Одеського прикордонного загону.

Дозволено вихід та перебування у внутрішніх водоймах Одеської області на таких лимани: Сухий, Хаджибейський, Куяльницький, Великий Аджалицький, Тилігульський) лише у світлий час доби до 17.00.

При цьому суб’єктам господарювання необхідно подавати списки маломірних плавзасобів з їх екіпажами на затвердження до підрозділу ДПСУ, в межах ділянки відповідальності якого планується здійснення промислу.
Між Білгород-Дністровським та Овідіополем запускають пасажирський катер
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Новини
В Одесі покажуть комедію «Ревізор» за Гоголем з відомими київськими акторами
В Одессе состоится вечер современной украинской поэзии
Украинский театр возобновляет спектакль Урывского «Женитьба» по произведению Гоголя
В одесском сквере Гамова откроют Рождественскую ярмарку
В Одессе состоится фестиваль «Два дня и две ночи новой музыки» – вход свободный в честь праздника Независимости
Лучшее за неделю
Фото и видео
Одесситов призывают чтить память погибших (фото)
В ВМС показали, как уничтожили бомбу, которую россияне скинули в море (видео)
Земля треснула: под Одессой произошел масштабный оползень в море (видео)
На одесских пляжах уже открывают сезон отдыха (фото)
Талантливые юные пианисты выступили в Одесской филармонии (фото)