Зі 160 військовополонених, які повернулися вчора в Україну, четверо — з Одеської області, повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
Серед них уродженець Одеси, а також мешканці Подільського, Роздільнянського та Болградського районів.
Вони захищали Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.




