РУС ENG
Odessa Times » Новости » У Києві симфонічний оркестр грав на Майдані заради закриття неба над Україною та зупинення війни
Все новости

У Києві симфонічний оркестр грав на Майдані заради закриття неба над Україною та зупинення війни


У день народження Тараса Шевченка на майдані Незалежності у Києві відбулася мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» на підтримку заклику українського народу та Президента України Володимира Зеленського до країн Заходу закрити небо над нашою країною та зупинити війну.


Музиканти симфонічного оркестру «Київ-Класик», які залишилися в столиці, під керівництвом диригента, артиста ЮНЕСКО в ім’я миру Германа Макаренка за підтримки Національної музичної академії виконають гімн України та гімн Європи (фрагмент «Оди до радості» Людвіга ван Бетховена), а також відомі українські музичні твори.



 

  ' alt="">

 

 
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Новости
В Одесі покажуть комедію «Ревізор» за Гоголем з відомими київськими акторами
В Одессе состоится вечер современной украинской поэзии
Украинский театр возобновляет спектакль Урывского «Женитьба» по произведению Гоголя
В одесском сквере Гамова откроют Рождественскую ярмарку
В Одессе состоится фестиваль «Два дня и две ночи новой музыки» – вход свободный в честь праздника Независимости
Лучшее за неделю
Фото и видео
Після Різдва зі світлом стало легше: в "Укренерго" розповіли про ситуацію в енергосистемі
В Одессе впервые провели большую общую коляду (фото)
Подробности ракетного удара по парому в Черноморске (фото, видео)
Півдоби без світла: в "Укренерго" відповіли, як вплинуть сильні морози на відключення
Подробности атаки по Черноморску. В городе объявили День траура (фото)