РУС ENG
» » Віталій Барвіненко взяв участь в VIII Європейському конгресі місцевого самоврядування
Все новости

Віталій Барвіненко взяв участь в VIII Європейському конгресі місцевого самоврядуванняГолова Одеської районної ради Віталій Барвіненко взяв участь у VIII Європейському конгресі місцевого самоврядування, який відбувся 6-7 березня в Польщі.


Зокрема, він виступив на панельній дискусії, присвяченій питанню залучення інвестицій у регіони. Для України, яка переживає повномасштабне вороже вторгнення, залучення інвестицій у відбудову країни  матиме ключове значення.
– Війна в Україні, а перед цим – пандемія COVID-19, стали тими викликами, які оголили низку проблем у глобальному та регіональному вимірах, – зазначив у своєму виступі Віталій Барвіненко. – Зокрема, проблемною виявилася надмірна глобалізація промисловості. Вочевидь, що в осяжному майбутньому матиме місце перехід до локалізації промисловості, що вимагатиме нових підходів та рішень. У контексті відбудови України першочерговим для місцевих органів влади буде забезпечення розумного балансу між інтересами інвесторів та місцевих жителів громад. З іншого боку, вочевидь, що в питанні залучення інвестицій матиме місце конкуренція регіонів. Потрібно розуміти, що головне питання стоятиме не в кількості залучених коштів, а в тому, хто, що та в якій черговості буде залучений до процесів відбудови. Той регіон, який надасть вичерпну відповідь на це комплексне питання, буде форвардом процесів.
Також голова Одеської районної ради наголосив, що виклики, якими б трагічними вони не були, завжди йдуть поруч з новими можливостями. І війна в Україні також відкриває вікно можливостей для регіонів країн-партнерів України та єврорегіонів.


– Наше спільне завдання полягає у співпраці та координації зусиль, які дозволять знайти цей розумний баланс задля відбудови України не тільки в питанні відновлення інфраструктури, а й в економічному, соціальному та інституційному вимірах, – резюмував Віталій Барвіненко.


Європейський конгрес місцевого самоврядування – комунікаційна платформа для обміну думками і баченням регіональних еліт, лідерів місцевого самоврядування та профільних експертів. Нагадаємо, Одеська районна рада під головуванням Віталія Барвіненка з 2020 року активно розбудовує міжнародне і, закрема, єврорегіональне співробітництво. В жовтні 2022 року в рамках 43-ї пленарної сесії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Одеська районна рада отримала відзнаку за активну роль у розвитку місцевої демократії в Європі. Це перша районна рада України, яка відзначена на такому високому рівні.Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Новости
В МСИО покажут проект арт-вивисекции
В Одесском ТЮЗе – сказочная премьера с трещетками и барабаном (фото)
В Одесской библиотеке готовят экскурсию Моцарта в современном Нью-Йорке
Особо Женатыи Таксист опять таксует в Одессе
В Пассаже завтра состоится показ мод, выставка и лекторий об Одессе
Лучшее за неделю
Фото и видео
В Одесской области горел лицей (фото)
В Одессе сильный дождь затопил улицы (видео)
16-летняя пьяная одесситка без спроса взяла авто родственников и попала в ДТП (видео)
Учні та військові в Україні отримали комп’ютерну техніку з Болгарії (фото)
В Одесі болгари відзначали День слов’янської писемності (фото)