РУС ENG
» » В Одеській обласній раді відбулась чергова сесія
Все новости

В Одеській обласній раді відбулась чергова сесіяСьогодні в Одеській обласній раді депутати зібрались на чергове сесійне засідання, на якому були прийняті важливі рішення для життєдіяльності регіону.


Перед початком сесії з доповідями виступили представники Уповноваженого з прав людини в Одеській області та регіонального офісу ДП «Ліси України», також було презентовано стратегію розвитку та відновлення Одеської області.


Серед питань порядку денного сесії Одеської обласної ради варто відзначити звіти Одеської ОДА про виконання обласного бюджету та Програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області за 2023 рік.


Окрім того депутати підтримали клопотання, щодо присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам області та надання цільової адресної допомоги потребуючим людям.


Перший заступник голови Одеської облради, Олег Радковський, зазначив, що навіть в тяжкий час війни, громади та підприємства області продовжують працювати, сплачувати податки та надавати допомогу Збройним Силам України.
«Завдяки героїзму та мужності наших Збройних Сил, Одеська область залишається в безпеці і може функціонувати стабільно. На сьогоднішній сесії ми розглянули важливі та актуальні питання для Одещини та її мешканців і підтримали ряд важливих звернень. Продовжуємо сприяти розвитку громад регіону, роботі бізнесу та постійно допомагати ЗСУ, наближаючи Перемогу України», - додав Олег Радковський.Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Больше по темам: Новости
В Одесском Ботсаде состоится романтический концерт Романа Капитонова
В МСИО покажут проект арт-вивисекции
В Одесском ТЮЗе – сказочная премьера с трещетками и барабаном (фото)
В Одесской библиотеке готовят экскурсию Моцарта в современном Нью-Йорке
Особо Женатыи Таксист опять таксует в Одессе
Лучшее за неделю
Фото и видео
В "Укрэнерго" прокомментировали заявления об "отключении света зимой на 20 часов"
В Одесі обговорили стан додержання та захист прав людини
В Одессе торжественно наградили детско-юношеские футбольные команды на Чемпионате города (фото)
В одесском ботсаду расцвел лавандовый лабиринт (фото)
Одеські діти загиблих героїв вже тиждень відпочивають у США (фото)